Ar norėtumėte tapti komiksų kūrėju?

Tai labai paprasta. Kūrimui aš naudoju atviro kodo programą Inkscape. Jums taip pat reikės parsisiųsti šį SVG failą. Faile yra komiksų formų ir veikėjų šablonai. Išsirinkite formą: dviejų, trijų arba šešių langelių, nusikopijuokite ją. Išsirinkite tinkamus personažus ir nusikopijuokite juos ant formos.

Norėdami rašyti tekstą paspauskite mygtuką esantį kairėje įrankių juostoje (F8).

Norėdami nupiešti linija jungiančią tekstą su veikėjo burna (kaip tai darau aš) paspauskite mygtuką esantį kairėje įrankių juostoje (Shift+F6), tuomet spustelėkite pele žemiau teksto ir antrą kartą spustelėkite prie veikėjo burnos. Tuomet paspauskite Enter. Gavote tiesę, norėdami ją išlenkti du kartus pelyte paspauskite ant tiesės arba paspauskite mygtuką esantį kairėje įrankių juostoje (F2), dabar galite teisę lankstyti, kai baigsite paspauskite kur nors šone.

Paprastai baigęs kurti komiksą aš jį sugrupuoju. Tam reikia pažymėti visus komikse panaudotus elementus ir paspausti mygtuką esanti viršutinėje įrankių juostoje (Ctr+G). Tačiau to daryti nebūtina.

Pasižymėkite komiksą ir paspauskite mygtuką esantį viršutinėje įrankių juostoje (Ctrl+Shift+E), pasirinkite kaip norite pavadinti komiksą ir kur jį išsaugoti ir paspauskite „Export“.

Štai ir turite komiksą.

Savo sukurtą komiksą galite siųsti man adresu ritas@nepo.lt